Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Witamy na stronie firmy Anmar Logistic sp.j., działającej od 2004 r., a kierowanej przez dwóch doświadczonych specjalistów pracujących w branży celnej od 1994 r.


Nie jesteśmy dużą agencją celną ale niezwykle skuteczną i profesjonalną. Od początku naszej działalności zdobyliśmy zaufanie naszych klientów świadcząc usługi na wysokim poziomie. Naszym podstawowym zadaniem jest kompleksowe reprezentowanie interesów klienta przed organami celnymi w Polsce. Obsługujemy duże podmioty gospodarcze, małe rodzinne firmy jak również osoby indywidualne. Wiemy, że każdy klient, zarówno ten duży jak i mały potrzebuje szybkiej i fachowej obsługi, dlatego tez każdy z nich traktowany jest priorytetowo w myśl zasady „Klient nasz Pan”.

W dniu 9 maja 2012 roku nasza firma uzyskała status upoważnionego przedsiębiorcy AEO, który jest potwierdzeniem naszej wiarygodności i najwyższej jakości naszych usług.

Kolejnym etapem naszego rozwoju jest otrzymanie pozwolenia na stosowanie procedur uproszczonych, co daje nam możliwość skrócenia czasu odprawy, jak również zaoferowania naszym klientom odprawy ostatecznej z możliwością rozliczania podatku VAT z tytułu importu towarów zgodnie z art. 33a ustawy o podatku od towarów i usług.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

  • wywozu i przywozu towarów
  • transportu i spedycji towarów
  • statystyki Intrastat
  • dokumentów spedycyjnych
  • legalizacji świadectw pochodzenia

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy; wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, zapewniamy fachową obsługę dostosowaną do potrzeb klienta. Prowadzimy doradztwo celne w zakresie obrotu towarowego z zagranicą. W ciągu naszej wieloletniej współpracy z Urzędem Celnym wypracowaliśmy sobie nieposzlakowaną opinię. Gotowi jesteśmy reprezentować każdą polską firmę niezależnie od miejsca prowadzonej działalności. Staramy się w minimalnym stopniu angażować pracowników firm, które są naszymi kontrahentami. Jesteśmy do dyspozycji naszych kontrahentów przez 7 dni w tygodniu. Możemy być solidnym i zaufanym partnerem także dla Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
ico box Kompleksowa obsługa celna
ico auto Transport
i spedycja
ico msg Profesjonalna obsługa klienta
Vinaora Nivo Slider 3.x

Kontakt

logo contact
Andrzej Nowak 
Mariusz Cisło
ul. Hutnicza 3
81-212 Gdynia
agencja@anmarlogistic.pl
AEO final cs
baner 01
facebook